Як зробити нігті міцними і здоровими

Практично кожна жінка стикалася хоча б раз в житті з тим, що нігті ставали слабкими, починали ламатися і розшаровуватися. Найчастіше це відбувається після регулярного нарощування. Ця процедура вкрай негативно позначається на стані природної нігтьової пластини. Але не тільки цей фактор впливає на здоров’я нігтів, існують і багато інших. Так що ж може зробити їх ламкими, і як позбутися від цієї проблеми?

Причини проблем з нігтями

Існує кілька причин, які роблять нігті ламкими. Всі ці причини можна розділити на внутрішні і зовнішні.

Внутрішні проблеми:

1. Нестача вітамінів і мінеральних речовин. Це позначається не тільки на стані нігтів (вони стають тонкими, ламаються і на них можуть з’являтися білі плями), а й на стані всього організму.

2. Грибок. Нігтьовий грибок – одна з найнеприємніших проблем, які можуть з’явитися. Це захворювання, яке дуже позначається на зовнішньому і внутрішньому стані нігтьової пластини. Його потрібно лікувати тільки за допомогою компетентних фахівців, які призначать ефективні протигрибкові препарати. Уникнути цієї проблеми можна, уважно ставлячись до чистоти своїх рук.

3. Стрес. Стрес впливає не тільки на стан всього організму, але і, в тому числі, на стан нігтів. Причому його наслідки впливають на волосся і нігті в першу чергу.

4. Хвороби, що ведуть до прийому антибіотиків. Всі знають, що антибіотики мають серйозний вплив на організм в цілому, вони можуть завдати справжній удар по імунітету. Нігті просто не можуть не постраждати в такій ситуації.

Зовнішні проблеми:

1. Вплив хімічних речовин. Найчастіше – це використання побутової хімії. І, незважаючи на це, більшість господинь не використовують рукавички при прибиранні будинку і митті посуду.

2. Неправильний догляд. Перш за все, ця проблема полягає в тому, що догляд не регулярний. Стежити за станом нігтів потрібно постійно – пластини необхідно регулярно підпилювати, наносити спеціальні зволожуючі креми, видаляти кутикулу, не користуватися металевими пилочками.

3. Послуги манікюру. У салоні краси довіряти свої руки тільки справжньому професіоналу. Запитати диплом або спеціальний сертифікат на проведення даного виду робіт зовсім не соромно. Це може врятувати руки і нігті від пошкоджень і недбалого ставлення до них.

Як зробити нігті красивими і здоровими

доглянуті руки

1. Правильне харчування. Зміна шкідливих харчових звичок зможе вирішити більшість проблем, пов’язаних зі станом організму в цілому. Зовнішній вигляд і стан нігтів помітно покращиться при переході на здоровий спосіб життя. Для початку рекомендується включити в свій раціон свіжі овочі і фрукти, горіхи і сухофрукти, а також продукти, що містять велику кількість кальцію: кисломолочні продукти, риба і яйця. Пам’ятайте, що явних змін відразу ж ви не побачите, це тривалий процес, який займе від одного до декількох місяців.

2. Прийом вітамінів. На сьогоднішній день можна не купувати різні типи вітамінів окремо, на ринку існують спеціально розроблені для волосся і нігтів вітамінні комплекси. Вітаміни А і Е можна щодня втирати безпосередньо в нігтьову пластину для максимального ефекту.

3. Ванночки для нігтів. Рецептів ванночок існує безліч. Можна підібрати для них компоненти на свій смак, спрямовані на вирішення конкретної проблеми. Найпопулярнішими є ванночки з морською сіллю, йодом, лікувальними травами, оліями, а також з молока, меду та інших продуктів. Ванночки необхідно робити щодня, щоб був ефект потрібно пройти повний курс.

Щоб руки були гарними їм необхідний ретельний догляд. Якщо такої звички немає, то варто привчити себе до неї. Результат вразить настільки, що вже не захочеться відмовлятися від щоденних турбот за своїми ручками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *