Як знайти хорошого майстра манікюру

Більшість чоловіків під час спілкування з жінкою звертають увагу на її руки. Адже манікюр може чимало розповісти про свою господарку та її внутрішній світ. Однак не так просто знайти надійного майстра, здатного передбачити бажання клієнта, приховати проблемні місця на нігтях і підкреслити їх природну красу.

Як визначити хорошого майстра

Вибираючи майстра, слід звертати увагу на такі моменти:

  • Наявність дипломів, всіляких грамот та іншої документації, що підтверджує високий професіоналізм фахівця. Справжні майстри все це виставляють на видному місці, щоб інформація була доступною для ознайомлення.
  • Стерилізація манікюрних інструментів. На ваших очах фахівець зобов’язаний відкривати крафт-пакет, щоб ви переконалися в стерильності використовуваних інструментів.
  • Дуже важлива охайність і чистота робочого місця. У кабінеті клієнтка повинна відчувати себе комфортно, а саме приміщення слід час від часу провітрювати.
  • Хороший фахівець завжди завантажений роботою, через що запис до нього може бути розтягнутим на дні, а то й тижні.
  • Охайний вигляд фахівця. Тільки не варто судити про кваліфікацію по нігтях самого майстра, адже через регулярний контакт зі всілякими хімрозчини його власний манікюр швидко втрачає привабливий вигляд. А значна завантаженість роботою не залишає часу професіоналу на те, щоб зайнятися власними руками.

Небезпеки і ризики потрапляння до “безрукого” майстра

Як знайти хорошого майстра манікюру

Записуючись на манікюр, ви довіряєте майстру не тільки красу, але і здоров’я власних рук. Тому не варто звертатися до горе-майстрів, які рекламують свої дешеві послуги. Не варто думати, що лак можна буде перефарбувати, порізи згодом заживуть і т. д.

Низька компетентність виконавця може призвести до виникнення безлічі інших серйозних проблем, наприклад:

  • Манікюр з застосуванням дешевих матеріалів буде недовговічним.
  • Непрофесіоналізм виконавця при здійсненні обпилювання, полірування або шліфування пластин і неправильно підібрана пилка можуть привести до розшарування нігтів.
  • Якщо майстер не стерилізує застосовувані ним інструменти після кожного клієнта, то ви можете заразитися гепатитом, стафілококом, а в гіршому випадку ВІЛом.
  • Недосвідчені виконавці часто зрізають кутикулу надто глибоко. А ходити з пораненими пальцями досить не естетично і неприємно.

Де знайти хорошого майстра манікюру

Пошук надійного майстра манікюру є справжньою проблемою для багатьох дівчат. Вирішення даного питання потребує великої кількості часу, якого у мешканок мегаполісів і так обмаль, тому варто прислухатись до рекомендацій подруг і колег, глянути нейл-портали з адресами салонів у вашому місті і почитати відгуки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *