Гель-лак Kodi: як відрізнити оригінал від підробки?

Із зростанням попиту на продукцію збільшується і кількість бажаючих її підробити. Не став винятком і каучуковий гель-лак Kodi, а також інша продукція даного бренду. Захищаючи репутацію виробник використовує маленькі хитрощі, що дозволяють покупцям відрізняти оригінальну продукцію від підробок.

Остерігайтеся підробок продукції Kodi

Як відрізнити гель-лак Коді від підробки

Бренд Коді славиться високою стійкістю і густотою виробів, що є запорукою якісного манікюру. Виробники підробок не дбають про якість продукції. Найстрашніше навіть не те, що гелеве покриття може потріскатися, відлетіти або почне злущуватися через кілька днів, а те, що підроблені лаки виготовляють без дотримання ГОСТу. У свою чергу, неперевірені тестами складові можуть викликати алергічні реакції, тому так важливо вміти відрізняти оригінали, захищені сертифікатами.

Палітра лаків Коді досить обширна і розділяється по серіях, де кожна лінійка гель-лаків має ходові кольори – теплі і холодні відтінки об’єднуються загальною ідеєю. Незалежно від колекції кольорів продукція фасується в однакові пляшечки, за якими можна визначити оригінальність.

Отже, оригінальний гель-лак Коді відрізняється такими особливостями:

  • Флакон оригіналу обгорнутий в чорну плівку, а його дно має чітко виражені межі, без слідів виливки. У підробленої продукції сліди виливки флакона характерно виражені. Маркування на дні флакона HD і двозначне число, яке відображає номер партії.

Kodi оригінал і підробка

  • На лицьовій стороні флакона напис чітко надруковано сріблястими опуклими буквами. Дуга в центральній букві “К”, пофарбована в червоний, а її хвостик закінчується під нижньою написом GEL POLISH.

Коди як відрізнити оригінал і підробку

  • На верхівці ковпачка розміщена наклейка, яка вказує на колір лаку.
  • Тильна сторона флакона забезпечена двошаровою наклейкою з інформацією про продукт. На підробках наклейка може бути відсутня або ж її верхній шар може відклеюватися повністю. В оригіналі вона виконана у вигляді книжки і верхня сторінка не може бути відірвана. Якщо спробувати зняти наклейку повністю, то в оригіналі під нею буде напис Kodi professional, а у підробки тільки чорний фон.

Тильна сторона флакона Kodi

  • Відкривши флакон необхідно звернути увагу на пензлик. Він зроблений з прозорого пластика і через нього біля основи чітко видно два вусики, які кріплять ворс.

Пензлик флакона Kodi

 • Лак має характерний запах, але не агресивний. Занадто їдкий запах або його повна відсутність вказують на підробку.
 • Звертати увагу потрібно і на флакон. Бренд Коді перестав виробляти гель-лаки, об’ємом в 7 мл. Замість них були випущені флакони з об’ємом в 8 мл, але багато підробок виробники досі фасують у пляшечки 7 мл.

Як відрізнити базу і топ від підробки

Серед продукції бренду найбільшою популярністю користуються каучукові бази і топи, які дозволяють вирівнювати нігтьову пластину і не дають лаку розтікатися. На жаль, дешеві підробки позбавлені даних якостей, при цьому широко представлені на ринку.

Зовні флакончики гель-лаків і баз мають однакові відмінні риси. Як і лаки, вони випускаються в чорних матових флаконах з двошаровою наклейкою на тильній стороні і логотипом, написаним опуклими буквами. На базах і топах буква “К” по центру флакона виконана в сріблястому кольорі, а її хвостик закінчується до нижнього написа.

Лицьова сторона флакона бази і топа Kodi

Пензлик також виготовлено з прозорого пластика, де чітко видно два вусики кріплення, виконаних з металу.

Нижній напис RUBBER BASE GEL або RUBBER TOP GEL поділено на дві частини. Слово RUBBER в оригіналі пишеться великим шрифтом, а залишкова частина меншим і розташовується під ним. У підробках же всі букви мають однаковий розмір.

Зверніть увагу, що бази і топи об’ємом в 30 мл більше не випускаються. Оригінальна продукція зараз фасується в пляшки по 8 і 15 мл. З цього приводу також було багато суперечок. Справа в тому, що флакони різного об’єму мають ряд відмінностей. У пляшечках по 8 мл у внутрішній частині ковпачка є зубчики, які свідчать про оригінальність, а у флаконах по 15 мл їх немає.

Висновок

Продукцію Коді цінують за стійкість і гіпоалергенність, широку палітру кольорів і коректну реакцію на вплив УФ-лампи. Вона належить до середнього цінового сегменту, підробки ж найчастіше продаються дешевше, але не володіють властивими оригіналу перевагами. Не варто ризикувати своїм здоров’ям і, перш ніж наносити покриття, краще звірити справжність за характерними для оригінальної продукції ознаками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *