Фрезер Марафон 3: як відрізнити оригінал від підробки?

Фрезер Марафон 3 – професійний апарат для педикюру та манікюру. На сьогоднішній день модель є однією з найбільш затребуваних на ринку, що обумовлено ідеальним поєднанням вартості та якості. Потужність апарату дозволяє зробити професійний манікюр не докладаючи особливих зусиль, а відсутність шуму і вібрацій перетворює роботу в задоволення.

Правда, все це актуально тільки для оригінальної техніки. Купивши підробку, ви просто даремно витратите час, гроші і нерви. Причому підроблені Марафон продаються, як в маленьких магазинчиках-одноденках, так і на великих відомих маркет-плейсах. Убезпечити себе від покупки підробки може тільки сам покупець і допоможуть в цьому наші поради.

Фрезер для манікюру Марафон 3 – основна інформація

Фрезер манікюрний Marathon Champion 3 випускається компанією Saeyang Microtech (SMT). Це відомий південнокорейський бренд, який представлений на ринку з 1976 року. Продукція компанії по достоїнству оцінена не тільки на азіатському ринку, а заповнює також європейський і американський сегмент.

Сам же Marathon Champion 3 високо цінується майстрами нігтьового сервісу по всьому світу за відносно невеликі габарити і високий ступінь витривалості. Оригінальний апарат відрізняється відсутністю яких-небудь шумів і вібрацій, а також зручною ручкою, яка не викликає втоми для майстра навіть при тривалій роботі.

Лінійка Marathon Champion 3 представлена в таких варіаціях:

 • H37L1
 • H35SP1
 • H37LS

Кожен апарат здатний виконувати від 500 до 35000 об / хв., Забезпечений функцією прямого і реверсного обертання, адаптований для роботи від стандартної електромережі з напругою в 220 Вт.

Однією з фішок лінійки «Marathon Champion» є невеликі габарити і скромна вага. Апарат важить всього 1 кг 200 г і має габарити 115-120 х 150-157 х 80-85 мм. Приємною особливістю є представленість моделі в різних колірних рішеннях.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Висока популярність моделі стала причиною її підробок. “Нечисті на руку” виробники і магазини намагаються продати довірливим покупцям апарати, які не мають практично ніяких зовнішніх відмінностей від оригінального Marathon Champion 3, але явно не можуть похвалитися такою ж потужністю, якістю і довговічністю.

На жаль, ні заяви продавців, ні репутація самого магазину не є гарантією того, що до вас в руки потрапив оригінал. Але кожен може упевнитися або спростувати справжність пристрою самостійно. Для цього потрібно звернути увагу на кілька деталей.

Перші ознаки підробки можна помітити ще при огляді коробки. На упаковці оригіналу обов’язково повинні бути присутніми дві наклейки. Одна з них з трилисником і номером. Свідчить про те, що продукт, який знаходиться в коробці, пройшов сертифікацію і відповідає всім заявленим вимогам. На другій наклейці – свідоцтво того, що апарат пройшов перевірку від офіційного сервісу SaeYang.

Фрезер Марафон

На лицьовій стороні упаковки підробки відсутній напис SAEYANG MICROTECH Co. Ltd, а на фронтальній і бічній стороні Made in Korea.

Далі переходимо до розпакування товару. Верхня частина блоку виглядає ідентично оригіналу і неозброєним поглядом помітити відмінності неможливо. Зате якщо перевернути блок, то в очі відразу впадає відмінність наклейок. Перш за все, потрібно відзначити, що текст наклейки повинен бути англійською. Хоч деякі продавці запевняють, що вони продають оригінал, оскільки їх наклейка на корейському.

Фрезер Марафон оригінал і підробка

Наклейка повинна бути також складена певним чином. Крім основної інформації про пристрій (модель, фірма мотора, потужність), на наклейці також повинен бути вказаний серійний номер, напис SAEYANG і Made in Korea, фізична адреса виробника і веб-адреса.

Фрезер марафон оригінал і підробка

Оглядаючи нижню частину потрібно звернути свою увагу на болти. В оригінальній корейської моделі вони пофарбовані в чорний колір, в той час як “Китай” збирається за допомогою звичайних сріблястих. Відрізняються і ніжки. В оригіналі вони більш опуклі і округлі, а ось репліки мають плоскі ніжки.

Фрезер Марафон оригінал і підробка

Далі потрібно оглянути шнур живлення і вилку. На поточний момент оригінальний Марафон фрезер комплектується плоским шнуром чорного кольору від Hyundai, що повинне підтверджувати відповідне маркування на дроті. Вилка шнура повинна мати білі зубці з сріблястими наконечниками.

Фрезер Марафон оригінал і підробка

Тепер візьмемо ручку апарату. Підробки мають напис Saeyang Korea, нанесений біля основи. Насправді виробник вже давно не завдає подібний напис на свою продукцію. Це одні з ключових відмінностей справжнього фрезера. Замість цього запису на оригіналі, який пройшов сертифікацію і ввозиться в Україну, може бути маркування Ukraine. Якщо даного маркування немає, рекомендується утримуватися від покупки.

Потрібно також звернути увагу на підставку для ручки. По-перше, на ній по центру на внутрішній частині повинен бути напис SAEYANG. По-друге, оригінальна підставка виконана таким чином, щоб при розміщенні ручки в ній, її робочий кінчик був піднятий трохи вгору. У китайських репліках ручка розташовується на підставці строго вертикально.

Наступний критерій порівняння – педаль управління. Оригінальна педаль має більш темне забарвлення і чітко виражену структуру рифлень. Примітно, що педаль від репліки не працюватиме з оригіналом.

Звичайно ж, найголовніші відмінності між оригіналом і реплікою Маратон не зовнішні, а внутрішні. Природно, що при покупці ви не зможете розібрати пристрій, заглянути йому під кришку і порівняти з “начинкою” оригіналу, але якби це вдалося, то неозброєним поглядом можна було б помітити більш низьку якість комплектуючих деталей.

Дані правила стосуються як покупки нових, так і б / у пристроїв. Тільки оригінальна продукція може відповідати заявленому виробником функціоналу.

Поради і нюанси

При покупці обов’язково варто враховувати, що якість підробок може бути різною. Репліки мають все менше відмінностей з оригіналами. Наприклад, все частіше вдається зафіксувати продаж підроблених апаратів з чорними болтами і більш детально пропрацьованими зовнішніми відмінностями.

Тому якщо розглянутий Фрейзер практично у всьому ідентичний заявленим вимогам, а відрізняється лише кілька написів або наклейок все одно рекомендується утриматися від покупки. Навіть невідповідність однієї наклейки може свідчити про те, що в ваших руках знаходиться нехай і якісна, але все ж підробка.

При покупці слід також звернути увагу на наступні нюанси:

 • Вага підробки і педалі управління, як правило, трохи менша, ніж в оригіналу.
 • Вартість справжнього Марафон Чемпіон не може бути значно нижче середньоринкової.
 • У продавця завжди можна вимагати сертифікат відповідності на продукцію.
 • На свою продукцію виробник дає гарантію. На блок живлення офіційна гарантія становить 24 місяці, а на ручку 1 рік.
 • У комплектації оригінального пристрою легально ввезеного на український ринок, обов’язково також повинна входити інструкція українською мовою.

Звичайно, підробки часто коштують дешевше оригіналів. Це основна причина, по якій деякі нехтують пильним оглядом товару і готові змиритися з відсутністю парочки наклейок.

Майстрами неодноразово проводилося порівняння роботи оригінального Марафон і його репліки, в ході яких було з’ясовано кілька фактів:

 • Мікромотор підробки при роботі сильно нагрівається, тобто може викликати пожежу.
 • Ручка не відрізняється зручністю. Виконана з неякісного пластика вона вислизає з руки, що може заподіяти біль клієнту і є загрозою травматизму для нігтів і самого майстра.
 • Згідно зі статистикою підробки служать не більше року, а потім з різних причин виходять з ладу.

Підробляючи товар китайські виробники економлять на якості матеріалів і комплектуючих. Не маючи належного досвіду в створенні подібних пристроїв, випускається продукція низької якості, яка крім усього іншого не має ні гарантії, ні сервісного обслуговування. Якщо ви хочете придбати якісний Марафон, здатний прослужити довгі роки, полегшити, а не ускладнити роботу, то обов’язково приділіть належну увагу вибору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *