Манікюр з написами – ідеї 2021 (+110 фото)

Написи на нігтях стали дуже популярні в 2019 і не здають позиції в топі трендових дизайнів нігтів і в 2021 році. Манікюр, що містить написи і фрази досить незвичайний, і завжди привертає увагу оточуючих. За допомогою такого дизайну можна зробити манікюр з прихованим посилом або висловити настрій. Він буває помітним, провокаційним, веселим, стильним, милим, жіночним, романтичним. І при цьому такий манікюр завжди відкритий і чесний. Цим він і приваблює модниць.

Ми покажемо 110 ідей, як оформити фрази і написи на нігтях різної довжини. У даній збірці кожна зможе знайти щось своє. А також розповімо, які написи на нігтях стали трендом в 2020 році.

Приберіть дітей від екрану, на фото прикладах присутня ненормативна лексика. А якщо вам ще не виповнилося 18 років – відсуньтеся 🙂

Зміст

 • Який дизайн нігтів з написом зараз в тренді?
 • Написи на нігтях англійською
 • Манікюр з написами російською мовою
 • Манікюр з написом на короткі нігті
 • Манікюр з буквами для довгих нігтів
 • Як зробити написи на нігтях

Який дизайн нігтів з написом зараз в тренді?

Мода на слова в манікюр прийшла з тієї епохи, коли було актуально носити назви та логотипи відомих брендів на одязі. Такі, як Louis Vuitton, Gucci, Armani. Тоді модниці кинулися скуповувати все, де є згадка подіумних виробників. А потім зметикували що, те ж саме можна проробляти і на нігтях. На сьогоднішній день це більше не актуально. Але дизайн так полюбився дівчатам, що майстри манікюру придумали як адаптувати даний дизайн під сучасні реалії.

У виконанні дизайну російською мовою дуже модно застосовувати нецензурні вирази. Часто вони підносяться завуальовано. Також дуже модно розміщувати на нігтях мотиваційні фрази. Вони можуть бути з фільмів або серіалів. Наприклад: «щастя всередині», «не чекайте дива, дивуйте самі».

мат на нігтях

Це відмінний спосіб допомогти собі підтримувати гарний настрій або позбавитися від шкідливої звички. Можна написати на нігтях кумедні мотиваційні фрази, наприклад «Не ний», «досить жерти». Це свого роду замітка, щоденне нагадування для того, щоб не зійти з наміченого шляху. Звичайно, однією наклейкою зайву вагу не скинути, проте підтримати починання таким чином можна.

наклейки на російській на нігтях

Дуже романтично виглядають англійські написи на нігтях навесні або в день святого Валентина. Такі як love, amor. Крім того, даний варіант може стати вдалим рішенням на весілля. Ще більшої лаконічності додасть манікюру правильний підбір основного кольору.

Які кольори актуальні в якості фону для любовних послань:

 • молочний;
 • ніжно рожевий;
 • блакитний;
 • червоний;
 • ягідні відтінки.

наклейки на російській на нігтях

Крім звичайного послання на однотонному манікюрі, написи на нігтях прекрасно доповнюють деякі дизайни. Наприклад, геометрія, абстракція і реалізм.

Існують різні способи розміщення. Однаково добре і цікаво виглядають як кілька слів на одному нігті, так і поодинокі літери на кожному. Іноді літери розміщують в шаховому порядку. Таким чином, слово складається тільки коли пальчики схрещуються.

До слова, дзеркальний дизайн на безіменних пальчиках вже приївся. Тому експериментуйте, використовуйте нестандартні варіанти розташування дизайну на нігтях.

Написи на нігтях англійською

За допомогою іноземної мови можна приховати посил фрази на вашому манікюрі. Адже дрес-код далеко не завжди дозволяє носити відверті висловлювання на нігтях. Особливо актуально це з написами, в змісті яких присутня нецензурна лексика. Це частково пом’якшує прямолінійний ефект і грубе звучання.

Також популярні милі слова, наприклад baby. Або закреслений amor. Крім того, іноді російською складно донести точний зміст. Це стосується назв груп, логотипів і скорочень. Наприклад btc.

Можна використовувати знамениті вислови або фрази з популярних мемів в інтернеті.

слайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на Ангийский в манікюріслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтів

Манікюр з написами рідною мовою

Дизайн з фразами і словами на рідній мові часто дуже зухвалий. Він привертає велику кількість уваги оточуючих. Вибираючи такий вид дизайну, варто бути готовою до емоцій і питань колег, близьких. Це досить модний тренд, який дозволяє піти від англомовних слів в нашому побуті.

Якщо хочеться не привертати зайву увагу, розмістіть наклейки на тлі, який є сусіднім до основного фону манікюру або на блискучому гель-лаці. А в разі, коли хочеться навпаки загострити увагу, зробіть за допомогою напису акцент на контрастному або світлому. Це можуть бути бежевий колір або нюдові відтінки.

наклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхнаклейки на російській на нігтяхслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтів

Манікюр з написом на короткі нігті

На короткій довжині важливо не перевантажити манікюр подібним дизайном. Крім того, потрібно щоб напис був читабельним. Для цього краще віддати перевагу однотонному манікюру або спокійним тонам для фонового кольору. Якщо душа вимагає яскравості – додайте контрастні кольори. Добре виглядають жовтий, чорний, червоний. Але якщо немає мети приховати написане, для фону під фразу краще все ж залишити нейтральний колір.

слайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтівслайдери на короткій довжині нігтів

Манікюр з буквами для довгих нігтів

На довгих нігтях навпаки, важливо не допустити нудного зовнішнього вигляду манікюру. Зробити в якості дизайну тільки написи можна в тому випадку, якщо задумка для вас дійсно важлива.

Найчастіше ж на довгих нігтях написи використовуються в тандемі з іншими дизайнами і контрастними кольорами.

Які дизайни можна поєднувати з фразами на нігтях:

 • геометрію;
 • абстракцію;
 • класичний френч;
 • кольоровий френч;
 • креативний френч;
 • блискітки;
 • смужки;
 • інші наклейки.

Найвдаліше написи виглядають на загострених формах: мигдалі і овалі. Тоді як на довгому квадраті написи надають непотрібну чіткість, візуально роблячи нігтьову пластину ширшою і масивнішою. Для власниць квадратної форми ми радимо використовувати написи на середній і короткій довжині.

слайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтяхслайдери на довгих нігтях

Як зробити написи на нігтях

Написи на нігтях можна зробити трьома способами:

 • Намалювати від руки.
 • Розмістити готову наклейку.
 • Викласти за допомогою каміфубиків або смужок.

слайдери на довгих нігтях

Намалювати фрази на нігтях не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже потрібно зробити це на маленькій площі, при цьому дотримуючись товщини лінії. Тому якщо ви не впевнені в своїх силах – використовуйте наклейку. На сьогоднішній день в nail-магазинах величезний вибір різних написів, слів і букв. Щоб закріпити наклейку, скористайтеся наступною інструкцією:

 1. Нанесіть базове покриття вирівнюючим шаром, а потім висушіть його в лампі 60 секунд. Виконайте ту ж дію на всіх 10 нігтях.
 2. Нанесіть кольорове покриття в 1-2 шари, і просушіть кожне по 45 секунд в лампі.
 3. На місце, де буде розміщуватися наклейка нанесіть базове покриття тонким шаром.
 4. Акуратно виріжте наклейку, і покладіть її на 30 секунд на ватний диск, попередньо змочений у воді.
 5. Пінцетом або апельсиновою паличкою посуньте наклейку з основи. Перенесіть її на підготовлене місце з мокрою базою. Злегка притисніть наклейку до нігтя подушечками пальців. Сушіть 60 секунд.
 6. Нанесіть базове покриття тонким шаром поверх наклейки. Сушіть 60 секунд.
 7. Нанесіть завершальний шар топовим покриттям. Сушіть 60 секунд.

Готово!

Написи на нігтях це модний, лаконічний і цікавий дизайн. Використовуйте його з розумом, і ви отримаєте незабутній манікюр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *