Лампи для манікюру: особливості, принципи вибору

Кожен майстер, який працює в області нігтьового сервісу, обов’язково використовує спеціальну лампу для манікюру. Якщо звичайні лаки цілком успішно висихають на повітрі, то з покриттям з модного сьогодні шелаку цей фокус точно не вдасться. Величезний вибір подібного обладнання, звичайно, радує, але серед такого різноманіття моделей цілком реально розгубитися.

Лампа для манікюру LED

Якою має бути лампа для нігтів, щоб вона ідеально виконувала свої функції і стала справжньою помічницею в роботі? Тут є багато нюансів, починаючи від форми виробу і його розміру, і закінчуючи типом і потужністю моделі. Перш, ніж ви зважитеся на придбання потрібного в роботі пристрою, обов’язково ознайомтеся з деякими особливостями пропонованих на ринку модифікацій.

Зміст

  • Типи ламп для манікюру
  • Потужність
  • Розміри і наявність додаткових функцій
  • Дизайн

Типи ламп для манікюру

Найпоширенішими варіантами у професійних майстрів і у тих, хто тільки робить перші кроки в манікюрному мистецтві, вважаються ультрафіолетові і LED-лампи. Перший тип оснащується лампочками, що виділяють УФ-випромінювання. Такі моделі знаходяться в доступній ціновій категорії, правда приблизно раз в три місяці зажадають заміни лампочок, можуть істотно нагріватися, та й довговічністю ці вироби часом не відрізняються, особливо, якщо ви купите продукцію не надто відомого виробника.

Лампа для манікюру LED

LED-лампи працюють на основі вбудованих світлодіодів, середній показник працездатності яких до 50 тисяч годин. Вони практично не гріються, відрізняються пристойною швидкістю сушки, мають значний експлуатаційний ресурс. Звичайно, коштують вони значно дорожче, ніж UV -лампи, тому для новачків здадуться не дуже бюджетним придбанням.

Ще один різновид – гібридні лампи, одночасно поєднують світлодіоди і лампочки. Даний вид обладнання висушує покриття за лічені секунди, має відмінну продуктивність, але коштує чималих грошей, тому частіше використовується в професійних салонах.

Потужність

Для «аматорського» манікюру або навчання його азам цілком згодяться UV і LED лампи, потужність яких варіює в межах 9-18 Вт. Майстрам, що надають послугу великому числу клієнток вдома або в салоні, необхідно вибирати пристрої з характеристиками потужності показниками не менше 48 Вт.

Розміри і наявність додаткових функцій

Якщо манікюрна лампа потрібна вам лише для домашнього використання, можна зупинити вибір на зовсім мініатюрних і дешевих моделях, в яких за один раз можна висушити всього пару нігтів. Для досвідчених майстрів, що мають стабільний потік клієнток, оптимальним варіантом стане обладнання, яке розраховане на сушку нігтів одразу на всій руці, а ще краще – одночасно на обох руках. Звичайно, ціна на подібні модифікації досить висока але, повірте, воно того варто.

Лампа для манікюру і лаки CND

Збираючись купити лампу для нігтів, не пропустіть такі моменти, як наявність корисного функціоналу. По-справжньому хороший пристрій повинен мати знімне дно, оснащуватися дисплеєм і таймером, в конструкції повинна бути передбачена можливість регулювати потужність, ідеально, якщо в лампу буде вбудований вентилятор і інфрачервоний датчик, що забезпечує її автоматичне включення.

Дизайн

Що стосується зовнішнього вигляду, то тут все індивідуально, бо на продуктивність дизайн абсолютно не впливає. Виробники обладнання для нігтьового сервісу пропонують моделі ламп П-подібної форми, прямокутні, у вигляді відкритої або закритої півсфери – вибирайте, що вам більше подобається. Теж саме можна сказати і про колірні рішення: фантазія дизайнерів безмежна, тому ви можете купити лампу будь-якого кольору – від класичних тонів до самих неймовірних відтінків.

Лампа для манікюру кольорові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *